MyPanelLab jest jednym z najdłużej działających w Polsce paneli badawczych online. Dziś zyskał nowy / odświeżony wygląd. Strona panelu jest teraz w pełni responsywna, co ułatwi korzystanie z serwisu na ekranach o różnej rozdzielczość i wielkości, w tym tabletach i telefonach komórkowych. To bardzo ważne ponieważ coraz więcej osób właśnie poprzez telefon komórkowy łączy się z Internetem.

Szacuje się, że niemal 60% populacji* na świecie do 2020 roku będzie posiadało i używało smartphony do komunikacji i korzystania z Internetu. Ilość użytkowników smartphonów już tera przekroczyła ilość użytkowników komputerów typu pc / laptop. Ankiety online cały czas wypełniane są głównie na komputerach, natomiast ta proporcja również się zmienia.

Codziennie setki panelistów wypełniają ankiety i dzielą się swoją opinią korzystając z mypanelbase. Wielu z nich robi to właśnie za pomocą telefonów komórkowych. To duża wygoda. Wypełnianie ankiet możliwe jest również poprzez aplikację mobilną (na Android i iOS). Po zalogowaniu się do aplikacji wystarczy, że odszukasz panel badawczy mypanelbase i udostępniane przez nas płatne ankiety.

Uzupełniliśmy nasz system pomocy online o najczęściej zadawane pytania. Pojawił się również Blog, na którym będziemy pisać o nowościach w serwisie, nowych sposobach zarabiania pieniędzy online, nowych sposobach oszczędzania, oraz o tym wszystkim co się dzieje w branży badawczej. Mamy nadzieję, że ta forma komunikacji przypadnie wam do gustu.

Jeśli chcesz dołączyć do nas i zarejestrować się w panelu badawczym mypanellab, możesz to zrobić tutaj.

 

DARMOWA REJESTRACJA

 

O MyPanelLab

MyPanelLab to panel badawczy, który umożliwia zarabianie pieniędzy wypełniając płatne ankiety online. Jesteśmy częścią szwedzkiej grupy CINT AB. Z naszego serwisu korzystają tysiące użytkowników na całym świecie. Panel działa w 11 krajach (Polsce, USA, Kanada, Australia, UK, Irlandia, Niemcy, Rosja, Indie, Singapur, Hiszpania). Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa. Zero formalności i zobowiązań. Wystarczy email. Jeśli panel nie przypadnie Ci do gustu możesz wypisać się w dowolnym momencie.

* Źódło: mobirank.pl