NIE płać za udział w panelu badawczym. Większość firm nie pobiera opłat za możliwość udziału badaniach. Rejestracja i udział w badaniach prowadzonych w MyPanelBase jest całkowicie darmowa. U nas Ty zarabiasz. Tak powinno być w każdym panelu badawczym.

Regularnie sprawdzaj swoją skrzynkę pocztową. W ten sposób większość paneli badawczych (my również) wysyła zaproszenia do udziału w badaniach. U nas dodatkowo możesz wypełniać ankiety korzystając z aplikacji mobilnej. Pamiętaj, aby po zalogowaniu się do aplikacji na swoim telefonie odszukać ankiety MyPanelBase.

Wypełnij swój profil panelisty. Kompletny i rzetelnie wypełniony profil to szansa na większą ilość ankiet wysyłanych na Twoją skrzynkę email. To również zawsze pierwszy etap weryfikacji czy dana osoba pasuje do badania.

NIE zniechęcaj się gdy odpadniesz na tzw. screen-out. Firmy badawcze prowadzą wiele badań, więc będą kolejne zaproszenia. Wystarczy sprawdzać skrzynkę pocztową. Screen-out to inaczej pytanie filtrujące umieszczone w samej ankiecie. W ten sposób dobieramy respondentów do badania.

Poleć panel MyPanelBase swoim znajomym. Dzięki temu oni też będą mogli zarobić parę złotych. Więcej uczestników panelu to również więcej badań.

NIE trzymaj pieniędzy na koncie panelu badawczego. Jak tylko uzbierasz sumę, która kwalifikuje się do wypłaty (w MyPanelBase jest to 50 zł) – wypłać ją. U nas zrobisz to poprzez PayPal. Konto PayPal możesz założyć za darmo. PayPal to światowy standard w zakresie płatności online.

Wykorzystuj swoje kupony zniżkowe oraz vouchery od razu. Często mogą one mieć określony okres ważności, po upływie którego tracą swoją moc.

NIE udzielaj przypadkowych odpowiedzi, nie wypełniaj ankiet na czas. Takie praktyki są niedozwolone i łatwe do wychwycenia. W najlepszym przypadku nie dostaniesz pieniędzy za tak wypełnioną ankietę, w najgorszym zostaniesz wykluczony z udziału w panelu.

Udzielaj tylko prawdziwych i rzetelnych odpowiedzi. To bardzo ważne. Twoja opinia pomaga budować lepsze produkty, usługi, procesy. Pomaga firmą i organizacją się zmieniać. Jakość danych ma kluczowe znaczenie dlatego jest weryfikowana na wielu poziomach.